O projektu

Dobryemail.cz je společným projektem společností věnujících se poskytování služeb v oblasti e-mailové komunikace. Každý z partnerů projektu pak přináší své specifické know-how, díky kterému jsme vám schopni poskytnout široký rozsah informací z různých úhlů pohledu.

V průběhu let se všichni partneři projektu setkávali pravidelně s dotazy týkajícími se pravidel a zákonů vztahujících se k e-mail marketingu, a to jak od odesílatelů, tak i ze strany příjemců. Naším cílem je poskytovat na jednom místě relevantní informace o právech, povinnostech a správných postupech (best practice), jak odesílatelů obchodních sdělení a e-mailových zpráv, tak jejich příjemců.

Největší český vyhledávač, poskytovatel freemailové služby Email.cz a oborových služeb Sauto.cz, Sreality.cz a mnoha dalších.

Přední poskytovatel profesionálního e-mail marketingového řešení s bezkonkurečními možnostmi automatizace a personalizace.

Aktivujeme on-line podnikání. Analyzujeme chování na webu a v e-mailu, přidáme expertní UX a navrhneme dobře fungující e-mailing.

Poskytovatel korporátních bezpečnostních a antispamých řešení, jež chrání schránky uživatelů služeb Centrum, Atlas, Volny a Tiscali.

Nenašli jste na stránkách odpověď na vaši otázku nebo chcete přesnější vysvětlení? Neváhejte nás kontaktovat na adrese info@dobryemail.cz, nebo využít kontaktní formulář a obrátit se na partnery projektu, kteří vám odpoví jakékoliv další dotazy.

Kód CAPTCHA